هفته سی و چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ترکیه موسوم به جام سوپر توتو

تیم فوتبال گالاتاسرای با ۲۳ برد از ۳٤ بازی و کسب مجموع ۷۷ امتیاز صدرنشین است

هفته سی و چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ترکیه موسوم به جام سوپر توتو
تاریخ انتشار 11.04.2012 07:23:55 UTC
به روز شده 11.04.2012 07:23:55 UTC

هفته سی و چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ترکیه موسوم به جام سوپر توتو با بازی تیم فوتبال کاردمیر کارابوک سپور با تیم بشیکتاش آغاز شد که این بازی با نتیجه مساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید.

بازیهای هفته سی و چهارم لیگ برتر با شش دیدار در روز شنبه پیگیری شد.

در هفته سی و چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ترکیه موسوم به جام سوپر توتو تیم فوتبال فنرباغچه دو بر صفر از سد مدیکال پارک آنتالیا اسپور گذشت، بورسا در زمین خود با حساب دو بر صفر مغلوب غازی آنتپ اسپور شد، کلان شهر استانبول یک بر صفر گنچلربیرلیگی را شکست داد، سیواس اسپور میهمان خود سامسون اسپور را با نتیجه دو بر یک مغلوب کرد و اسکی شهر اسپور نیز با دو گل از سد مرسین ایدمان یوردو گذشت.

هفته سی و چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ترکیه موسوم به جام سوپر توتو روز یکشنبه با دو بازی به پایان رسید. در این دیدارها ترابزون اسپور به مصاف اردو اسپور رفت که این بازی هیچ گلی در پی نداشت و مانیسا اسپور نیز میزبان گالاتاسرای بود و با نیجه ٤ بر ۰ در برابر میزبان خود زانو زد.

در جدول رده بندی رقابتهای لیگ برتر فوتبال ترکیه موسوم به جام سوپر توتو درحال حاضر تیم فوتبال گالاتاسرای با ۲۳ برد از ۳٤ بازی و کسب مجموع ۷۷ امتیاز صدرنشین است، فنرباغچه با ۲۰ برد از ۳٤ بازی و ٦۸ امتیاز در رده دوم و ترابزون سپور با ۱٥ برد از همین تعداد بازی و کسب ٥٦ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد. بشیکتاش نیز با ٥٥ امتیاز و ۱٥ برد از ۳٤ بازی در رده چهارم جای گرفته است.

تیم فوتبال آنکارا گوجو نیز با ۲ برد از ۳٤ بازی و یازده امتیاز همچنان قعر نشین است.